Cisowianka
SPECJALISTA DS. TRANSPORTU

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

•    Planowanie transportów FTL i LTL w dyscyplinie kosztowej i terminowej
•    Monitorowanie przebiegu transportu i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z realizowanymi transportami
•    Współpraca z usługodawcami w sprawach działalności transportowej i spedycyjnej
•    Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami
•    Utrzymywanie odpowiedniego poziomu obsługi zleceń
 

Wymagania

•    Wymagane wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe z zakresu logistyki i (lub) transportu
•    Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży TSL, znajomość obsługi Klientów rynku nowoczesnego będzie dodatkowym atutem
•    Wiedza z zakresu transportu oraz rynku transportowego
•    Wiedza z zakresu prawa ruchu drogowego, transportowego oraz spedycyjnego
•    Bardzo dobra znajomość topografii Polski
•    Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji pod wpływem presji czasu
•    Łatwość nawiązywania kontaktów
 

Oferujemy

•    Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole
•    Pakiet medyczny
•    Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cisowianka.pl z dopiskiem w tytule wiadomości nazwy stanowiska.
 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY
1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: cisowianka@cisowianka.pl
2.    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@cisowianka.pl
3.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
4.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.
5.    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6.    Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.
7.    Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8.    Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.

Prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.
Kandydaci, którzy chcą, aby ich dane były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.
 Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się