Cisowianka
OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku będzie należeć rozładunek i transport surowców i materiałów potrzebnych do zapewnienia ciągłości produkcji.

Wymagania

- wykształcenie minimum zasadnicze
- doświadczenie w obsłudze wózka jezdniowego
- uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym - warunek konieczny
- odpowiedzialność, punktualność, dokładność
- gotowość pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
- umiejętność pracy w zespole
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- pakiet medyczny

Polityka prywatności OK, zgadzam się