Cisowianka
PROWADZENIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do poprowadzenia gospodarstwa rolnego, dla której rolnictwo ekologiczne jest pasją i sposobem na życie.

Wymagania

- Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, uprawie roli, warzyw, owoców, ziół i hodowli zwierząt
- Wiedza z zakresu rolnictwa ekologicznego
- Umiejętność wykonywania drobnych napraw maszyn i urządzeń
- Dyspozycyjność, obowiązkowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich
- Chęć do rozwoju i gotowość na nowe wyzwania

Oferujemy

- Pracę oraz możliwość zamieszkania w miejscu z dala od zgiełku miasta
- Możliwość wprowadzania własnych pomysłów służących rozwojowi gospodarstwa
- Wsparcie techniczne
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej umożliwiającej wszechstronny rozwój, kładącej szczególny nacisk na jakość, uczciwość oraz zaangażowanie

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cisowianka.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: cisowianka@cisowianka.pl
2.    Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@cisowianka.pl
3.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
4.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.
5.    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6.    Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.
7.    Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8.    Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla  potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.

Kandydaci, którzy chcą, aby ich CV były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są zawrzeć dodatkowo klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.

Do góry

Polityka prywatności OK, zgadzam się