Cisowianka
PROWADZENIE GOSPODARSTWA ROLNEGO

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do poprowadzenia gospodarstwa rolnego, dla której rolnictwo ekologiczne jest pasją i sposobem na życie.

Wymagania

- Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, uprawie roli, warzyw, owoców, ziół i hodowli zwierząt
- Wiedza z zakresu rolnictwa ekologicznego
- Umiejętność wykonywania drobnych napraw maszyn i urządzeń
- Dyspozycyjność, obowiązkowość, otwartość w kontaktach międzyludzkich
- Chęć do rozwoju i gotowość na nowe wyzwania

Oferujemy

- Pracę oraz możliwość zamieszkania w miejscu z dala od zgiełku miasta
- Możliwość wprowadzania własnych pomysłów służących rozwojowi gospodarstwa
- Wsparcie techniczne
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej umożliwiającej wszechstronny rozwój, kładącej szczególny nacisk na jakość, uczciwość oraz zaangażowanie

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@cisowianka.pl

Do góry

Polityka prywatności OK, zgadzam się