Cisowianka
Dołącz do zespołu Cisowianki

Dołącz do zespołu Cisowianki

Miejsce naszej pracy to firma nowoczesna i dynamiczna, której misją jest dostarczanie wyłącznie zdrowych i naturalnych produktów najwyższej jakości. Na nasz sukces składają się nieszablonowe działania, innowacyjność i przede wszystkim doskonały, zdrowy i naturalny  produkt. Dzięki temu Cisowianka jest wiceliderem na rynku wód butelkowanych i skutecznie radzi sobie w walce konkurencyjnej. Prowadzimy także programy społeczne nastawione na pomoc potrzebującym zarówno w Polsce, jak i w odległych regionach świata. Otwartość i zaangażowanie we wszystko, co robimy, to nasze cechy rozpoznawcze.

Nasi pracownicy to osoby samodzielne, zaangażowane, dla których ważna jest możliwość samorealizacji i swoboda działania. Stawiamy na równowagę pomiędzy pracą zawodową, a życiem prywatnym, mamy elastyczne godziny pracy. Stanowimy - w odróżnieniu od koncernów - stosunkowo niewielki, ale wyjątkowy zespół. Dzięki temu każdy ma realny wpływ na prowadzone dla naszych marek działania i satysfakcję z wykonywanej pracy.
 

Szukamy osób otwartych, zaangażowanych, czerpiących satysfakcję z prowadzonych zadań, mających zdolność do pracy zadaniowej i dużą samodyscyplinę, lubiących pracę interdyscyplinarną, potrzebujących dużej     swobody działania, źle czujących się w skomplikowanych i mocno rozbudowanych systemach organizacyjnych. Jeśli uważasz, że Twoje cechy osobowościowe spełniają te założenia, dołącz do naszego zespołu. Wypełnij  formularz aplikacyjny i wyślij do nas swoje CV.

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA?

ETAP 1 APLIKOWANIE
Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, prześlij nam swoje CV. Możesz aplikować na konkretne ogłoszenie lub za pośrednictwem Formularza Aplikacyjnego na naszej stronie.

ETAP 2 SELEKCJA DOKUMENTÓW
CV są oceniane pod względem wymagań danego stanowiska.
Jeśli Twoje kwalifikacje są adekwatne do naszych potrzeb i prowadzonych aktualnie rekrutacji, zaprosimy Cię na spotkanie do Firmy.

ETAP 3 SPOTKANIA REKRUTACYJNE
Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z udziałem przedstawiciela Działu HR oraz Managera Działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Na tym spotkaniu chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje cele oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Bardzo ważne dla nas są także Twoje oczekiwania wobec nas.

ETAP 4 TESTY KOMPETENCYJNE
Niektóre stanowiska mogą być  objęte rozbudowanym procesem rekrutacji. Jeśli zostaniesz zaproszony na ten etap, będziesz poproszony o rozwiązanie odpowiednio dobranych do danego stanowiska testów i zadań.

ETAP 5 INFORMACJA ZWROTNA
Dbamy o to, aby każdy kandydat, z którym mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać, otrzymał od nas informację zwrotną o wyniku rekrutacji.

ETAP 6 WITAMY NA POKŁADZIE
Jeśli zostałeś wybrany i zaakceptowałeś przedstawioną ofertę, witamy w Nałęczów Zdrój S.A.!
 Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się