Cisowianka
RECEPCJONISTA/-KA

RECEPCJONISTA/-KA

miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

·       bieżąca obsługa sekretariatu oraz wsparcie w czynnościach administracyjnych

·       rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

·       utrzymywanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w firmie

·       archiwizacja dokumentów

·       redagowanie pism

·       współpraca z firmami kurierskimi

·       obsługa centrali telefonicznej

·       przyjmowanie gości i koordynacja spotkań wewnętrznych

·       dbanie o estetykę biura

·       zaopatrzenie biura w materiały biurowe, spożywcze

·       samodzielne realizowanie zleconych przez przełożonego zadań

 

Wymagania

·       wykształcenie min. średnie maturalne

·       minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

·       wysoka kultura osobista

·       bardzo dobra organizacja pracy

·       samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

·       umiejętność współpracy

·       dobra znajomość języka angielskiego

·       znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       stałe godziny pracy od 9:00 do 17:00

·       prywatna opieka medyczna

·       możliwość pracy w dynamicznym, przyjaznym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cisowianka.pl z dopiskiem w tytule wiadomości nazwy stanowiska. 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: cisowianka@cisowianka.pl

2.      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@cisowianka.pl

3.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

4.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.

5.      Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

6.      Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.

7.      Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.      Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.


Prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.

Kandydaci, którzy chcą, aby ich dane były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się