Cisowianka
KIEROWNIK ZMIANY MAGAZYNU WYROBU GOTOWEGO

KIEROWNIK ZMIANY MAGAZYNU WYROBU GOTOWEGO

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

Wymagania

·         Co najmniej jeden rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Zmiany, Lidera lub Brygadzisty w magazynie
·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
·         Zdolności organizacyjne i przywódcze
·         Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej jak i podległych pracowników
·         Samodzielność, zdyscyplinowanie oraz zaangażowanie w pracę
·         Podstawowa znajomość obsługi MS Office (głównie MS Excel), a także umiejętność korzystania ze współczesnych rozwiązań technologii elektronicznej i informatycznej
·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym
·         Książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
·         Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

 
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cisowianka.pl z dopiskiem w tytule wiadomości nazwy stanowiska.
 
KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY
1.       Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: cisowianka@cisowianka.pl
2.       Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@cisowianka.pl
3.       Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
4.       Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.
5.       Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
6.       Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.
7.       Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8.       Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.
 
Prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.
Kandydaci, którzy chcą, aby ich dane były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się