Cisowianka
OPERATOR MASZYN

OPERATOR MASZYN

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

·       obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii automatycznego konfekcjonowania produktów płynnych

·       dbanie o sprawny przebieg procesu produkcji

·       utrzymywanie we właściwym stanie czystości i gotowości do pracy powierzonych maszyn, urządzeń oraz wyposażenia

·       diagnozowanie problemów technicznych obsługiwanych maszyn i urządzeń

·       kontrola jakości produktu oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji

 

Wymagania

·       wykształcenia minimum zawodowego (mile widziane średnie zawodowe)

·       mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       podstawowej znajomości mechaniki i informatyki

·       gotowości do podjęcia pracy zmianowej (z pracą w nocy włącznie)

·       umiejętności pracy samodzielnej, jak i w grupie

·       skrupulatności, dokładności, dyspozycyjności i zaangażowania

·       książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

 

Oferujemy

·       pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej umożliwiającej wszechstronny rozwój, kładącej szczególny nacisk na jakość, uczciwość oraz zaangażowanie

·       wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników

·       pakiet medyczny

·       stabilne warunki zatrudnienia

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@cisowianka.pl z dopiskiem w tytule nazwy stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów, tel. (81) 740 93 66, e-mail: cisowianka@cisowianka.pl

2.      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: e-mail: iod@cisowianka.pl

3.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowisko, na podstawie Kodeksu pracy, natomiast udzielona zgoda będzie podstawą przetwarzania dodatkowych danych (np. adres e-mail, nr telefonu, zdjęcie) zawartych w złożonych przez Panią/Pana dokumentach, związanych z procesem rekrutacji. Osobna zgoda będzie podstawą do przetwarzania Pani/Pana danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

4.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane przez okres określony w wyrażonej zgodzie.

5.      Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

6.      Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania podanych danych dokonanego przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody spowoduje brak możliwości dalszego przetwarzania podanych danych i w związku z tym braniu udziału w przyszłych rekrutacjach.

7.      Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.      Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w wybranym procesie rekrutacji.

Prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.

Kandydaci, którzy chcą, aby ich dane były przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji proszeni są o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb realizacji procesu przyszłych rekrutacji, przez okres 1 roku”.

 Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się