Cisowianka
KIEROWNIK ZMIANY MAGAZYNU WYROBU GOTOWEGO

miejsce pracy: Drzewce k/Nałęczowa

Opis stanowiska

•    Efektywne zarządzenie podległym zespołem i koordynowanie pracy poszczególnych obszarów magazynowych
•    Optymalizacja działań w celu utrzymania kluczowych wskaźników operacyjnych i ciągłości procesów magazynowych
•    Nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów magazynowych, zgodnością stanów magazynowych z kartotekowymi, prawidłowością i bezpieczeństwem magazynowania towarów zgodnie z przyjętymi standardami,
•    Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych przepisów i procedur, w tym aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy
•    Dbałość o sprzęt magazynowy

Wymagania

•    Wykształcenie minimum średnie
•    Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Zmiany, Lidera lub Brygadzisty w magazynie
•    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za realizację określonych celów
•    Zdolności organizacyjne i przywódcze
•    Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej jak i pracy innych Pracowników
•    Umiejętność współpracy
•    Samodzielność oraz zaangażowanie w pracę i zdyscyplinowanie
•    Podstawowa znajomość obsługi MS OFFICE (głównie MS Excel), a także umiejętność korzystania ze współczesnych rozwiązań technologii elektronicznej i informatycznej
•    Gotowość do pracy w systemie zmianowym
•    Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

Oferujemy

•    Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•    Możliwość rozwoju i awansu
•    Pakiet medyczny
•    Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osiąganych wyników

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@cisowianka.pl

Do góry

Polityka prywatności OK, zgadzam się