Cisowianka
Dołącz do zespołu Cisowianki

Dołącz do zespołu Cisowianki

Miejsce naszej pracy to firma nowoczesna i dynamiczna, której misją jest dostarczanie wyłącznie zdrowych i naturalnych produktów najwyższej jakości. Na nasz sukces składają się nieszablonowe działania, innowacyjność i przede wszystkim doskonały, zdrowy i naturalny  produkt. Dzięki temu Cisowianka jest wiceliderem na rynku wód butelkowanych i skutecznie radzi sobie w walce konkurencyjnej. Prowadzimy także programy społeczne nastawione na pomoc potrzebującym zarówno w Polsce, jak i w odległych regionach świata. Otwartość i zaangażowanie we wszystko, co robimy, to nasze cechy rozpoznawcze.

Nasi pracownicy to osoby samodzielne, zaangażowane, dla których ważna jest możliwość samorealizacji i swoboda działania. Stawiamy na równowagę pomiędzy pracą zawodową, a życiem prywatnym, mamy elastyczne godziny pracy. Stanowimy - w odróżnieniu od koncernów - stosunkowo niewielki, ale wyjątkowy zespół. Dzięki temu każdy ma realny wpływ na prowadzone dla naszych marek działania i satysfakcję z wykonywanej pracy.
 

Szukamy osób otwartych, zaangażowanych, czerpiących satysfakcję z prowadzonych zadań, mających zdolność do pracy zadaniowej i dużą samodyscyplinę, lubiących pracę interdyscyplinarną, potrzebujących dużej     swobody działania, źle czujących się w skomplikowanych i mocno rozbudowanych systemach organizacyjnych. Jeśli uważasz, że Twoje cechy osobowościowe spełniają te założenia, dołącz do naszego zespołu. Wypełnij  formularz aplikacyjny i wyślij do nas swoje CV.

JAK PRZEBIEGA REKRUTACJA?

ETAP 1 APLIKOWANIE
Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, prześlij nam swoje CV. Możesz aplikować na konkretne ogłoszenie lub za pośrednictwem Formularza Aplikacyjnego na naszej stronie.

ETAP 2 SELEKCJA DOKUMENTÓW
CV są oceniane pod względem wymagań danego stanowiska.
Jeśli Twoje kwalifikacje są adekwatne do naszych potrzeb i prowadzonych aktualnie rekrutacji, zaprosimy Cię na spotkanie do Firmy.

ETAP 3 SPOTKANIA REKRUTACYJNE
Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z udziałem przedstawiciela Działu HR oraz Managera Działu, do którego prowadzona jest rekrutacja. Na tym spotkaniu chcemy lepiej poznać Ciebie, Twoje cele oraz dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Bardzo ważne dla nas są także Twoje oczekiwania wobec nas.

ETAP 4 TESTY KOMPETENCYJNE
Niektóre stanowiska mogą być  objęte rozbudowanym procesem rekrutacji. Jeśli zostaniesz zaproszony na ten etap, będziesz poproszony o rozwiązanie odpowiednio dobranych do danego stanowiska testów i zadań.

ETAP 5 INFORMACJA ZWROTNA
Dbamy o to, aby każdy kandydat, z którym mieliśmy przyjemność spotkać się i porozmawiać, otrzymał od nas informację zwrotną o wyniku rekrutacji.

ETAP 6 WITAMY NA POKŁADZIE
Jeśli zostałeś wybrany i zaakceptowałeś przedstawioną ofertę, witamy w Nałęczów Zdrój S.A.!
 


Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnym i w przesłanych przez Panią/Pana dokumentach jest Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów. Może Pani/Pan skontaktować się z nami pisząc na podany adres korespondencyjny lub kontaktując się z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych przez e-mail, na adres: iod@cisowianka.pl . Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości. Podstawą prawną przetwarzania danych jest: (a) ich niezbędność dla procesu rekrutacji wynikająca z przepisów Kodeksu pracy, (b) Pani/Pana zgoda, jeśli przekazuje Pani/Pan dane w szerszym zakresie niż wynika to z przepisów Kodeksu Pracy. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnianie tylko podmiotom, z którymi zawarliśmy odpowiednie umowy powierzenia przetwarzania danych i tylko w związku z realizowanym procesem rekrutacji. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich (spoza EOG). Pani/Pana dane osobowe przechowywać będziemy przez okres rekrutacji oraz przez 1 rok po jego zakończeniu. Gdy podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także o prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie powyższe uprawnienia będą realizowane w zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). W przypadku, gdy podstawą prawną przetwarzania jest zgoda, przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Obowiązek podania danych wynika z przepisów Kodeksu pracy, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w szerszym zakresie niż przewidują do przepisy Kodeksu pracy, podanie danych jest dobrowolne.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Nałęczów Zdrój S.A., Drzewce 35, 24-150 Nałęczów. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co będzie skutkować brakiem możliwości dalszego przetwarzania podanych przeze mnie danych.


Do góry
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie w ramach naszej witryny stosujemy pliki „cookies” wskazane w polityce prywatności. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień w zakresie plików „cookies” w przeglądarce internetowej oznacza, że wyrażacie Państwo zgodę na ich zapis i wykorzystanie oraz, że akceptujecie naszą politykę prywatności.

Polityka prywatności OK, zgadzam się