Cisowianka
Cisowianka Perlage

Cisowianka Perlage

01 lipca 2020

Perlage to woda idealna dla każdej restauracji. Sprawdzi się zarówno w tych najelegantszych restauracjach jak i stylowych, codziennych bistro. Wyjątkowy kobaltowy kolor butelki staje się ozdobą każdego stołu. Naturalność tej wody nie zakłóca smaku potraw. Perlage nie jest wodą tradycyjnie gazowaną ale wodą musującą. Specjalna metoda nasycania dwutlenkiem węgla pochodzenia naturalnego sprawia, że bąbelki w wodzie są drobne i subtelne, podobne do tych w najlepszych winach musujących. Delikatnie stymulują kubki smakowe do lepszego odczuwania smaku potraw, czyniąc Perlage najlepszą towarzyszką spotkań przy stole.
Cisowianka Perlage to wyjątkowa naturalna woda mineralna, musująca. Pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych, znajdujących się na głębokości 100 metrów, nierozerwalnie związanych z mikroklimatem uzdrowiskowym. Butelkowana u źródła w ultranowoczesnym zakładzie z zastosowaniem rozwiązań umożliwiających zachowanie jej pierwotnych, naturalnych właściwości. Wiek naturalnej wody mineralnej Cisowianka Perlage, czyli czas przenikania kropli do pokładów, z których jest czerpana wynosi około 400 lat co stanowi ewenement na skalę światową
Dostępna w szklanych butelkach o pojemności 0,3 i 0,7 litra a także w modnej i bardzo praktycznej puszce o pojemności 0,33 litra.
 

Cisowianka Perlage 2 Cisowianka Perlage 3Do góry